Dommerliste for aldersbestemte lag høsten 2012

Et lag har skiftet pulje etter vårsesongen og noen motstandere har  trekt seg. Vi har derfor laget en ny dommerliste for høsten

A-lag Adresselista 2011

Start   tidspunkt Hjemmelag Bortelag Dommer Turnering
24.08.2012 19:00 Dirdal Vaulen   2 Dirdal   stadion Menn   6 div avd 01
27.08.2012 18:00 Forus   og Gausel 3 Dirdal G14   7er Nivå 1 avd 01
27.08.2012 18:00 Ålgård   2 Dirdal J13   7er Nivå 1 avd 02
28.08.2012 18:00 Dirdal Riska   3 Idar   Gilje G12   Nivå 2 avd 09
29.08.2012 18:00 Dirdal Riska   1 Kjetil   Espeland G10   Nivå 1 avd 02
29.08.2012 18:00 Hana   G9 2 G09   avd 14
29.08.2012 18:00 Dirdal Hinna   3 Stig   Are Gilja G14   7er Nivå 1 avd 01
29.08.2012 18:00 Dirdal Staal   Jørpeland 1 Trond   Kjetil S. J10   Nivå 1 avd 01
29.08.2012 18:00 Sandnes   Ulf 7 Dirdal G07   avd 12
30.08.2012 19:00 Helleland Dirdal Helleland   skule Menn   6 div avd 01
04.09.2012 18:00 Staal   Jørpeland 2 Dirdal G12   Nivå 2 avd 09
05.09.2012 12:00 Dirdal Forsand Eirik   Øvstebø G09   avd 14
05.09.2012 18:00 Frøyland   1 Dirdal J10   Nivå 1 avd 01
05.09.2012 18:00 Dirdal Forsand Terje   Nødland G10   Nivå 1 avd 02
05.09.2012 18:00 Ålgård   2 Dirdal G07   avd 12
07.09.2012 18:00 Dirdal Hellvik Dirdal   stadion Menn   6 div avd 01
10.09.2012 18:00 Dirdal Kåsen Tim   Isserman J13   7er Nivå 1 avd 02
11.09.2012 18:00 Dirdal Sandved   2 Michael   Splitt G12   Nivå 2 avd 09
11.09.2012 18:00 Høle Dirdal Høle   grasbane Menn   6 div avd 01
12.09.2012 12:00 Staal   Jørpeland 2 Dirdal G09   avd 14
12.09.2012 18:00 Riska   2 Dirdal G14   7er Nivå 1 avd 01
12.09.2012 18:00 Dirdal Høle   7 Olav   Steinskog G07   avd 12
12.09.2012 18:00 Dirdal KFUM   Stavanger 1 Morten   Gilje J10   Nivå 1 avd 01
17.09.2012 18:00 Orstad Dirdal J13   7er Nivå 1 avd 02
18.09.2012 18:00 Sandnes   Ulf 3 Dirdal G12   Nivå 2 avd 09
19.09.2012 12:00 Dirdal Høle   G/J 9 Knut   Johan H. G09   avd 14
19.09.2012 18:00 Dirdal Klebe   2 Harald   Heyeraas G10   Nivå 1 avd 02
19.09.2012 18:00 Bryne   7 Dirdal G14   7er Nivå 1 avd 01
19.09.2012 18:00 Austrått   4 Dirdal G07   avd 12
21.09.2012 17:30 Dirdal Nærbø   2 Dirdal   stadion Menn   6 div avd 01
24.09.2012 18:00 Dirdal Tonstad Rune   Brattebø J13   7er Nivå 1 avd 02
24.09.2012 20:00 Rosseland   2 Dirdal Rosselandbanen Menn   6 div avd 01
25.09.2012 18:00 Ålgård   5 Dirdal G12   Nivå 2 avd 09
26.09.2012 12:00 Sandnes   Ulf 5 Dirdal G09   avd 14
26.09.2012 18:00 Havdur Dirdal J10   Nivå 1 avd 01
26.09.2012 18:00 Dirdal Forus   og Gausel 3 Jan   Bård Dirdal G14   7er Nivå 1 avd 01
26.09.2012 18:00 Bogafjell   3 Dirdal G10   Nivå 1 avd 02
26.09.2012 18:00 Dirdal Lura   1 Jørgen   Brattebø G07   avd 12
30.09.2012 15:00 Dirdal Havørn   2 Dirdal   stadion Menn   6 div avd 01
01.10.2012 18:00 Bjerkreim Dirdal J13   7er Nivå 1 avd 02
03.10.2012 12:00 Dirdal Oltedal   miks 8/9 Petter   Brattebø G09   avd 14
03.10.2012 18:00 Hinna   3 Dirdal G14   7er Nivå 1 avd 01
03.10.2012 18:00 Dirdal Hinna   1 Marius   Brattebø J10   Nivå 1 avd 01
03.10.2012 18:00 Dirdal Egersunds   2 Tim   Isserman J13   7er Nivå 1 avd 02
03.10.2012 18:00 Dirdal Staal   Jørpeland 2 Trond   Kjetil S. G10   Nivå 1 avd 02
03.10.2012 18:00 Sandnes   Ulf 4 Dirdal G07   avd 12
13.10.2012 14:00 Øvre   Steinar Dirdal Midjord   kunstgress II Menn   6 div avd 01
17.10.2012 18:00 Frøyland   2 Dirdal J10   Nivå 1 avd 01
22.10.2012 18:00 Egersunds   3 Dirdal J13   7er Nivå 1 avd 02
24.10.2012 18:00 Dirdal KFUM   Stavanger 2 Kjetil   Espeland J10   Nivå 1 avd 01
29.10.2012 18:00 Dirdal Moi Stig   Are Gilja J13   7er Nivå 1 avd 02
31.10.2012 18:00 Randaberg   2 Dirdal J10   Nivå 1 avd 01